Doležal František (1910 - 1989)
Příznaky války, signováno a datováno vpravo dole F. Doležal 85, olej/plátno, 81 x 50 cm, lišta (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |